Уцінка!!! Штроборіз GTM WC230 / 2600E мережевий (WC230 / 2600E)
Акція!
Коротко про товар
  • Модель:
    140725
  • Гарантія на товар:
    36 місяців
  • Глибина паза:
    20 - 65 мм
  • Кількість оборотів:
  • Макс. діаметр кола:
    230 мм
  • Потужність:
    2.6 кВт
  • Всі характеристики
Безкоштовна доставка
Немає в наявності
Штроборіз GTM WC230/2600E - інструмент для пророблення в стінах, стелях і підлогах спеціальних канавок різної глибини. Підходить, наприклад, під час прокладання електропроводки в стінах. Представлена модель підходить під круги 230 мм і здатна прокладати борозну 41х65 мм. Також в даному штроборізі є можливість працювати в режимі болгарки, завдяки додатковому захисному кожуху.
Особливості штроборізів GTM
  • Індустріальний клас інструменту
  • Зручна прогумована ручка
  • Надійний пиловідвід
  • Ергономічний дизайн
  • Надійний корпус
Переваги штроборіза GTM WC230/2600E
  • Захисний кожух в комплекті для роботи в режимі болгарки!
  • Корпус редуктора виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплаву
  • Зручна бічна ручка для комфортного використання
  • Захист від перевантаження
  • Споживана потужність становить 2600 Вт
  • Електронний стабілізатор забезпечує стабільну частоту обертів навіть при сильному навантаженні
  • Швидка і проста заміна кіл тільки за допомогою одного ключа
  • Можна підключити пилосос для відведення пилу з робочої зони
  • Штроборіз дозволяє створити борозни розміром 41х65 мм
Комплектація:
  • Штроборіз
  • 2 алмазних диска 230 мм
  • Додатковий захисний кожух під болгарку
  • Ключ
  • Насадка для підключення пилососа
Потужність 2.6 кВт
Макс. діаметр кола 230 мм
Глибина паза 20 - 65 мм
Ширина паза 3 - 41 мм
Стан товару Новий
Гарантія на товар36 місяців
Глибина паза20 - 65 мм
Макс. діаметр кола230 мм
Ширина паза3 - 41 мм